Struktura organizacyjna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dyrektor PCPR

Aleksander Podgórny e-mail: pcprbrzeg@wp.pl

  

Zastępca Dyrektora PCPR

Anna Kotara e-mail: a.kotara@brzeg-powiat.pl

 

Sekretariat PCPR

Elżbieta Pietrzak e-mail: pcprbrzeg@wp.pl

 

Księgowość PCPR e-mail: ksiegowosc@pcprbrzeg.pl

Główny księgowy: Jadwiga Marcinów e-mail: j.marcinow@pcprbrzeg.pl

Księgowy: Monika Kamińska e-mail: m.kaminska@pcprbrzeg.pl

 

Pomoc Społeczna

Pracownik socjalny ds. rodzin zastępczych: Agnieszka Tuzinkiewicz e-mail: a.tuzinkiewicz@brzeg-powiat.pl

Inspektor ds. Domów Pomocy Społecznych: Marta Wójcik e-mail: m.wojcik@brzeg-powiat.pl

Pracownik socjalny ds. placówek opiekuńczo-wychowawczych:

Agnieszka Milczanowska e-mail: a.milczanowska@brzeg-powiat.pl

Joanna Bruś e-mail:j.brus@brzeg-powiat.pl

Referent ds obsługi finansowej pieczy zastępczej: Diana Greniuch-Sucharska e-mail: d.sucharska@brzeg-powiat.pl

 

PFRON

Starszy Inspektor ds. PFRON Anita Strusińska-Piszczek e-mail: a.piszczek@brzeg-powiat.pl

Inspektor ds. PFRON Anna Rysiewicz-Gil e-mail: a.gil@brzeg-powiat.pl

Inspektor - Doradca ds. osób niepełnosprawnych Ewa Sukiennik e-mail: e.sukiennik@brzeg-powiat.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:PCPR Brzeg
Data utworzenia:2017-10-06
Data publikacji:2017-10-06
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:2926